воскресенье, 26 ноября 2017 г.

22 листопада учні 9 класу школи взяли участь у обласній  конференції "Дивчаємо, досліджуємо, охороняємо", де були відзначені грамотами за найкращу презентацію дослідницької роботи. 
Вітаємо їх та бажаємо нових досягнень! 



Комментариев нет:

Отправить комментарий